Akcesoria Meblowe - AMI Polska sp. z o.o » Nowości » Bez kategorii » Rewolucja wśród zawiasów – Salice Lapis.

Rewolucja wśród zawiasów – Salice Lapis.

Lapis – nowy system zawiasów Arturo Salice ze zintegrowanym cichym domykaniem oznacza absolutną rewolucję w formie i w stylu w porównaniu do wcześniej dostępnych możliwości. Jest przełomem w postrzeganiu zawiasu wyłącznie jako składnika mebla.  Lapis oferuje możliwości kreacji wcześniej niedostępne dla projektantów czy producentów. Jednocześnie nie wymaga jakichkolwiek zmian w konstrukcji – zarówno średnica puszki (o 35 mm) jak i głębokość nawiertu (13,5 mm) pozostają identyczne jak w przypadku systemu Silentia Salice. Zachowana jest także wszechstronna regulacja – pozioma i pionowa.

Oczywiście to co przede wszystkim przyciąga uwagę to wygląd. Osłony zawiasu ukrywają otwory montażowe i regulacyjne ale przede wszystkim zapewniają wyrafinowaną estetykę – jakże inną od tradycyjnie znanych nam kształtów. Już teraz dostępnych jest 12 kolorów co zapewnia… 144 możliwe kombinacje wykończenia – rewolucją jest bowiem także fakt że osłony mogą być  dowolnie mieszane. Jeśli to wciąż za mało – osłony pozwala także na wybarwienie ich na dowolny kolor.

Wysoki poziom personalizacji przy zachowaniu wyśrubowanych norm technicznych,  dowolny system meblowy ze zintegrowanym cichym domykaniem, tradycyjny montaż przy zachowaniu pełnej regulacji. Czy potrzeba czegoś więcej?

Zapraszamy także do zapoznania się z artykułami prasowymi na temat tego systemu w zakładce PRASA.

Szczegóły techniczne systemu znajdziecie Państwo w zakładce OFERTA lub pod poniższym linkiem:

http://www.amipolska.pl/oferta/salice/zawiasy/system-lapis-2/