O firmie

„Nie należy zaniedbywać szczegółów,
bo to właśnie one tworzą doskonałość”

Michelangelo Buonarotti

Firma AMI POLSKA Sp. z o.o. powstała 1993 roku. Od początku działalności nastawiliśmy się na sprzedaż najwyższej jakości akcesoriów meblowych. Temu celowi podporządkowaliśmy swoją strategię nawiązując współpracę
z czołowymi światowymi producentami akcesoriów meblowych, których jesteśmy Generalnym Przedstawicielem w Polsce i bezpośrednim importerem.

W Łodzi mieści się siedziba firmy wraz z centrum magazynowym oraz sklep firmowy dla klientów detalicznych. Na terenie Polski zaopatrujemy w akcesoria czołowych producentów mebli oraz hurtownie i sklepy detaliczne.

Przy dostawie towarów współpracujemy z firmą kurierską. Zamówienia złożone do godziny 12:00 staramy się realizować tego samego dnia.

Udzielamy szerokiego wsparcia technicznego w postaci materiałów technicznych i katalogów, wzorów i próbek oraz pomocy bezpośrednio u klienta.

Przy pomocy specjalnych programów komputerowych firm ARTURO SALICE, CAMAR i VAPSINT  rozwiązujemy bezpłatnie wszystkie problemy związane z doborem zawiasów, prowadników, systemów otwarć szafek górnych, prowadnic, regulatorów poziomu, zawieszek do szafek górnych i dolnych oraz siłowników gazowych do różnych zastosowań dla Państwa mebli.

Naszym atutem jest indywidualne, elastyczne podejście do każdego klienta, atrakcyjna polityka cenowa oraz szybka realizacja zamówień.

Stale poszukujemy dystrybutorów na terenie całego kraju.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy!